Kontakt BHP inka

Skontaktuj się z zespołem BHP Inka

Jeśli potrzebujesz szkoleń online albo chcesz przeszkolić swój personel stacjonarnie na terenie Śląska, nasza firma BHP Inka zagwarantuje szkolenia na najwyżyszm poziomie. Ponadto pomożemy wdrożyć Ci zasady bezpieczeństwa w Twojej firmie, opierając się o piętnaście lat doświadczenia i rzeszy zadowolonych, długoletnich klientów. Zobacz kilka naszych referencji A jeśli masz pytania, z chęcią na nie odpowiemy, bo nie ma dla nas rzeczy niemożliwych w dziedznie BHP.

Agnieszka Szaniawska-Szołtysek

INKA BHP CONSULTING GROUP
ul. Leśna 8 | 44-177 | Chudów

Tel: 515 760 315 | 500 408 404

NIP: 644-32-95-285

E-mail: inkabhp@gmail.com

Godziny otwarcia
pon.-sob.: 08:00 - 18:00

Covid-19 to szansa na rozwój

Covid-19 to szansa na rozwój

Niewątpliwie sytuacja pandemiczna dla wielu z nas stanowi duży problem - tak niewątpliwie jesteśmy w stanie spożytkować ten czas w sposób produktywny. Co to oznacza? Oczywiście edukację, która pozwala nam nabyć więcej teoretycznych, i praktycznych umiejętności.

Zobacz więcej
O szkoleniach w przestrzeni VR

O szkoleniach w przestrzeni VR

Nauka zasad BHP w wirtualnej rzeczywistości współcześnie nie wydaje się być już wcale tak odległą przyszłością, jak mogłoby się wbrew pozorom wydawać. Technologia nieustannie ewoluuje, a my jesteśmy świadkami powstawania coraz to bardziej innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie.

Zobacz więcej
Pracowniku, czemu nie zdalnie? - zalety e-learningu

Pracowniku, czemu nie zdalnie? - zalety e-learningu

Nauka zdalna w obecnych czasach staje się coraz bardziej popularną metodą nauki, i nie ma to związku wyłącznie z obecną sytuacją epidemiczną. Korzyści z nauki w dowolnym miejscu na świecie, i możliwość pozyskania certyfikatów potwierdzających umiejętności to wygoda,

Zobacz więcej