alt

Szkolenia E-learning dla Twojej Firmy i pracowników

 • możliwość dostępu online do platformy szkoleniowej 24h/7
 • szkolenie można przerwać i wznowić w dowolnym czasie
 • certyfikaty dostępne natychmiast po zaliczeniu egzaminu
 • egzamin wielokrotnego podejścia bez ograniczeń czasowych
 • funkcja przekazywania szkoleń pracownikom
 • szkolenia dostępne w języku polskim i angielskim
 • wygoda w wyborze miejsca do nauki
 • Profesjonalizm
 • Wiedza
 • Bezpieczeństwo
 • E-learning

Nasze Usługi

Szkolenia wstępne

Bez aktualnych badań BHP w pracy pracownik nie ma możliwości startu. Sprawdź nasze oferty, aby zacząć bezpiecznie pracować.

Szkolenia okresowe

Dla tych, którzy pracują lecz ważność badań się kończy firma Bhp Inka nie zapomina. Wejdź i poszerz swoja wiedzę z zasad dzieki profesjonalnemu zespołowi ze śląska.

Szkolenia dla twoich potrzeb

Nie zależnie od branży BHP Inka wyszkoli Cię dzięki profesjonalnemu zespołowi ekspertów z rejonów województwa śląskiego.

PPOŻ I e-lerning

Ten zakres informacji nie jest dla nas obcy. Dajemy Ci również wiedzę z zakresu PPOŻ i BHP również w internecie, aby było łatwiej i wygodniej dla Ciebie.

e - learningowe praktyczne usługi

Dla wielu osób mający swoje przedsiębiorstwo lub pracujących na etacie i posiadających rodziny może kosztować zbyt wiele czasu, a w dzisiejszych dziejach dominuje przekonanie, że ,,czas to pieniądz”.

Pracownicy mogą od czasu do czasu być online. W przypadku szkoleń stacjonarnych z instruktorem kursanci w określonym czasie muszą być obecni na szkoleniu w sali z instruktorem, co często może stanowić problem. Pracownicy mogą zapoznawać się z materiałami ze szkoleń w dogodnym czasie, co umożliwia im pogodzenie odbycia szkolenia z innymi obowiązkami.

Materiały najważniejsze

Nasza grupa ekspertów przygotowała materiały tak aby jak najlepiej zobrazować sytuację które występują w życiu codziennym w róznych branżach ale także przedstawiła jak się chronić oraz pomóc osobie lub osobom poszkodowanym. Dzięki tej platformie nie będziesz musiał wychodzić z pracy czy domu a wszystkie dokumenty otrzymasz na podany przez siebie adres.

Szkolenie w formie e-lerningu BHP jest dla wielu osób bardziej przystępne niż zwykły wykład. Dlaczego? Pliki umieszczone na platformie są na tyle atrakcyjne, że pozwalają na szybsze przyswojenie wiedzy. Dobrze przygotowana prezentacja interesuje również wizualnie, dzięki czemu pracownik jest bardziej skupiony i więcej wyniesie z takiego szkolenia.

To jak zaczynamy?

Profesjonaliści

Nasza kadra składa się z wykfalikiwanych pracowników z zakresu BHP ze wszystkich dziedzin rynku pracy. Wieloletnie doświadczenie instruktorów z terenow województwa śląskiego sprawia, że doskanale znają zagrożenia jakie panują w regionie naszych przedsiębiorstw.

Szkolenia otwarte i zamkniete

Dwa rodzaje szkoleń specjalne dla Ciebie. Dostosujemy się w każdej sprawie, bo jesteśmy profesjonalistami. Wybór należy do Ciebie, jak wolisz, który termin jest bardziej odpowiedni, albo miejsce gdzie chcesz abyśmy przeprowadzili szkolenie, oddajemy w Twoje ręce.

Certyfikaty

Na zakończenie każdego szkolenia każdy uczestnik otrzyma oryginalny certyfikat ukończenia kursu. Daje on możliwość rozpoczęcia pracy i jest on ważny na tyle na ile pozwoli Ci to twoja branża. Zapisz się dziś, aby wykonać krok to przodu w twojej karierze zawodowej.

Zaufanie to podstawa

e-lerningowa platforma funduje dla Ciebie bogaty zapas materiałów i wygodę uczenia się w domu. Jest przystosowana dla każdej branży a bogata zawartość materiałów sprawi, że szybko będziemy mogli wysłać Ci certyfikat

Zobacz tych, którzy juz skorzystali i w prosty sposób zdobyli wiedzę

Referencje

Ucz się przez internet

Główna zaleta to oszczędność czasu (szkolenia w tej formie nie dezorganizują harmonogramu pracy w twojej firmie).

Nie można zapomnieć o indywidualnym trybie szkolenia (ograniczony jest stres, który może towarzyszyć podczas pracy/nauki w grupie).

W Bhp Inka gwarantujemy wysoką jakość, łatwy i wygodny dostęp do materiałów szkoleniowych (podczas szkoleń przeprowadzanych w tej formie wykorzystuje się różne prezentacje multimedialne, które mogą sprawić, że nauka stanie się ciekawsza i przyjemniejsza).

Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu bhp online jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu oraz dowolną przeglądarką internetową.

logo

Szkolenia BHP

Wybierz poszukiwany przez siebie kurs i zacznij się uczyć wraz z naszą platformą.

Pobierz Szkolenie

nowoczesne zaplecze

prostota

doświadczenie

certyfikaty

wiarygodność

oferta dla każdego

bogata kadra

wsparcie

Szybsza nauka

Dla wielu osób coraz bardziej staję wygodniejsze uczenie się w swoich domach. Nie można się temu dziwić. Platforma e — laerningowa jest prosta w obsłudze. Po wybraniu kursu, który nas interesuje, wystarczy pobrać materiały szkoleniowe. Filmy, tuto riale oraz różne przykłady z życia sprawią, że twoja nauka będzie szybsza i sprawi, że więcej zapamiętasz.

Przedsiębiorca, który się zdecyduje i zaaplikuje szkolenia BHP online swoim pracownikom, załatwi z nami wszelkie sprawy formalne w ciągu kilku minut. Również osoby, które chcą, indywidualnie nie stracą też zbyt wiele czasu, bo ze szkolenia online skorzystają po prostu w dowolnej chwili..

Obecnie niemalże każde przedsiębiorstwo stara się pomyślnie wykorzystywać wszelkie możliwości Internetu. Zaczęły to robić nawet inne placówki szkoleniowe, oferując dziś swoim klientom właśnie kursy z zakresu BHP organizowane w całości online. W szczególności właściciele firm powinni się nimi zainteresować, bo naprawdę warto.

Dostępna od zaraz

e-lerning niesie, ze sobą mnóstwo korzyści, jeśli zdecydujesz, się na kurs to sam będziesz decydować o tempie przyswajania wiedzy i czasie podjęcia nauki. Jest to bardzo elastyczny i likwidujący bariery terytorialne model nauczania.

Nie da się ukryć, że zdalne nauczanie pozwala, także zredukować wydatki finansowe na kształcenie nie ponosimy kosztów dojazdu czy ewentualnego zakwaterowania w miejscu docelowym.

Mamy tutaj do czynienia z indywidualizacją procesu nauczania, a przez to większą skutecznością kształcenia. Podczas uczenia się w systemie e-edukacji dostosowujemy się do indywidualnego tempa poszczególnych osób. Uczestnik naszego e-lerning owego szkolenia uczy się sam siebie motywować i zachęcać do wytrwałej pracy oraz samodzielnego pogłębiania wiedzy.

Nie trzeba czekać nie wiadomo jak długo na materiały czy dostęp do platformy. Usługa jest, ogólnodostępna dzięki czemu, w każdej chwili możesz uzupełniać swoją wiedzę. Otrzymasz potrzebne Ci certyfikaty do pracy czy dla pracowników. Zapraszamy do naszej platformy po wiedzę, która przyda Ci się wszędzie.

Agnieszka Szaniawska-Szołtysek

INKA BHP CONSULTING GROUP
ul. Leśna 8 | 44-177 | Chudów

Tel: 515 760 315 | 500 408 404

NIP: 644-32-95-285

E-mail: inkabhp@gmail.com

Godziny otwarcia
pon.-sob.: 08:00 - 18:00

Agnieszka Szaniawska-Szołtysek

INKA BHP CONSULTING GROUP
ul. Leśna 8 | 44-177 | Chudów

Tel: 515 760 315 | 500 408 404

NIP: 644-32-95-285

E-mail: inkabhp@gmail.com

Godziny otwarcia
pon.-sob.: 08:00 - 18:00

Jak wygląda szkolenie VR?

Jak wygląda szkolenie VR?

Wcześniej pisaliśmy o tym, dlaczego warto zainteresować się kwestią wirtualnej rzeczywistości w aspekcie nauki zasad BHP. Niewątpliwie jednak najbardziej frapującą kwestią jest to, gdzie takie szkolenia znaleźć, i w jaki sposób one wyglądają?

Zobacz więcej
Covid-19 to szansa na rozwój

Covid-19 to szansa na rozwój

Niewątpliwie sytuacja pandemiczna dla wielu z nas stanowi duży problem - tak niewątpliwie jesteśmy w stanie spożytkować ten czas w sposób produktywny. Co to oznacza? Oczywiście edukację, która pozwala nam nabyć więcej teoretycznych, i praktycznych umiejętności.

Zobacz więcej
O szkoleniach w przestrzeni VR

O szkoleniach w przestrzeni VR

Nauka zasad BHP w wirtualnej rzeczywistości współcześnie nie wydaje się być już wcale tak odległą przyszłością, jak mogłoby się wbrew pozorom wydawać. Technologia nieustannie ewoluuje, a my jesteśmy świadkami powstawania coraz to bardziej innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie.

Zobacz więcej