alt

O Firmie INKA BHP dla Twojej Firmy i pracowników

INKA BHP to specjalista w dziedzinie szkolenia BHP. Wspieramy klientów w poprawie bezpieczeństwa pracowników już ponad 10 lat. Nasi specjaliści stworzyli autorskie programy kursów, poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz wnikliwymi obserwacjami sytuacji praktycznych i życiowych. Staramy się jak najskuteczniej przekazywać wiedzę dotyczącą właściwej obsługi sprzętu ppoż i medycznego, a także interpretacji zasad BHP i rozporządzeń odpowiednich organów. Profesjonalni ratownicy medyczni oraz inspektorzy i specjaliści BHP, dokładają wszelkich starań, by przeprowadzane przez nas kursy były zrozumiałe i zgodne ze wszelkimi regułami. Zależy nam, aby każdy klient.

INKA BHP jest firmą z wieloletnim stażem w zakresie przeprowadzania szkoleń BHP i ppoż. Zaufało nam już wielu klientów z różnych branż i w różnym stopni zaawansowania. Jesteśmy szczególnie dumni z referencji, w których szczegółowo opisano nasze najlepsze działania.

 • Profesjonalizm
 • Wiedza
 • Bezpieczeństwo
 • e-learning

Nasze Usługi

Szkolenia BHP

System Zarządzania BHP Dzięki systemom zarządzania BHP można uniknąć wielu zagrożeń i niebezpiecznych sytuacji. Pomagamy opracować i wprowadzić systemy, które umożliwiają między innymi: wzrost poziomu bezpieczeństwa oraz stworzenie skutecznych procedur zapobiegających wypadkom.

Szkolenia

Szkolenia PPOŻ

Szkolenia ppoż. Są integralną częścią zabezpieczenia każdej jednostki. Kursy i szkolenia zawarte w naszej ofercie, skierowane przede wszystkim do Klientów ze Śląska, Gliwic, Katowic, Sosnowca. Oraz demonstrują podstawy zachowania, oraz zasady działania w sytuacjach zagrożenia życia w trakcie pożaru, oraz procedury postępowania.

Szkolenia

Pierwsza Pomoc

Życie Ludzkie jest bezcenne, dlatego ważne, aby znać zasady pierwszej pomocy, by udzielić odpowiedniego działania dla tego zespół Bhp Inka posiada wyższe, wykształcenie w tym kierunku zdobyte na uniwersytecie medycznym co czyni z nas dobrze przygotowanych instruktorów i mentorów.

Szkolenia

E-Szkolenia BHP

Staramy się jak najskuteczniej przekazywać wiedzę dotyczącą właściwej obsługi sprzętu ppoż i medycznego, a także interpretacji zasad BHP i rozporządzeń odpowiednich organów. INKA BHP & PPOŻ to specjalista w dziedzinie szkolenia BHP. Wspieramy klientów w poprawie bezpieczeństwa pracowników już ponad 10 lat.

Szkolenia

Bezpieczeństwo z INKA BHP

W firmie INKA BHP zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Gwarantujemy najwyższy standard szkoleń i kursów w zakresie BHP i PPOŻ. Doradzamy także w kwestiach prawnych w dziedzinie prawa pracy. Dzięki zespołowi specjalistów z wieloletnim stażem, czynnych zawodowo ratowników i wykładowców Uniwersytetu Śląskiego, zapewniamy komfort i bezpieczeństwo. Zajmujemy się takimi aspektami BHP, jak:

 • szkolenia BHP (wstępne i okresowe),
 • pełna obsługa postępowań powypadkowych,
 • ocena ryzyka zawodowego,
 • doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
 • przeglądy i audyty związane z bezpieczeństwem i higieną pracy,
 • instrukcje i plany ewakuacji dla firm,
 • profesjonalny dobór środków ochrony osobistej dla pracowników,
 • ewidencja badań lekarskich,
 • reprezentowanie klientów przed PIP..

 • Inka BHP rodem ze Śląska

  Swoją działalność kierujemy przede wszystkim do klientów ze Śląska, dużych i średnich firm, prowadzimy kursy dla szkół i uczniów. Oferujemy wprowadzenie innowacyjnego autorskiego systemu zarządzania BHP, który podnosi poziom bezpieczeństwa w firmie. W profesjonalny sposób pozwala na kontrolę procedur zapobiegania wypadkom, zwiększa wydajność zatrudnionych osób i minimalizuje ryzyko powstawania sytuacji zagrażających zdrowiu pracowników. Wdrożenie procedur w ramach tego systemu wpływa korzystnie na zapewnienie w firmie bezpiecznych warunków pracy.

  INKA BHP to specjalista w dziedzinie szkolenia BHP. Wspieramy klientów w poprawie bezpieczeństwa pracowników już ponad 10 lat. Nasi specjaliści stworzyli autorskie programy kursów, poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz wnikliwymi obserwacjami sytuacji praktycznych i życiowych. Staramy się jak najskuteczniej przekazywać wiedzę dotyczącą właściwej obsługi sprzętu ppoż i medycznego, a także interpretacji zasad BHP i rozporządzeń odpowiednich organów. Profesjonalni ratownicy medyczni oraz inspektorzy i specjaliści BHP, dokładają wszelkich starań, by przeprowadzane przez nas kursy były zrozumiałe i zgodne ze wszelkimi regułami.  Zależy nam, aby każdy klient otrzymał gruntowne wykształcenie zapewniające bezpieczną i bezwypadkową pracę.

  INKA BHP to specjalista w dziedzinie szkolenia BHP. Wspieramy klientów w poprawie bezpieczeństwa pracowników już ponad 10 lat. Nasi specjaliści stworzyli autorskie programy kursów, poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz wnikliwymi obserwacjami sytuacji praktycznych i życiowych. Staramy się jak najskuteczniej przekazywać wiedzę dotyczącą właściwej obsługi sprzętu ppoż i medycznego, a także interpretacji zasad BHP i rozporządzeń odpowiednich organów. Profesjonalni ratownicy medyczni oraz inspektorzy i specjaliści BHP, dokładają wszelkich starań, by przeprowadzane przez nas kursy były zrozumiałe i zgodne ze wszelkimi regułami.  Zależy nam, aby każdy klient otrzymał gruntowne wykształcenie zapewniające bezpieczną i bezwypadkową pracę.

  e-learning w Inka BHP

  Cały kurs można realizować zarówno w formie praktycznej, jak i e-learning owej pod okiem fachowców przygotowaliśmy szkolenia okresowe dla pracodawców, dyrektorów, pracowników inżynieryjnych, administracyjnych, przedstawicieli handlowych ​w języku polskim, angielskim i ukraińskim.

  Wykonujemy: szkolenia BHP, wstępne i okresowe, także przez Internet szkolenia ppoż (przeciwpożarowe + ewakuacja) szkolenia Ochrony Środowiska kursy pierwszej pomocy ocenę ryzyka zawodowego obsługę postępowań powypadkowych usuwanie nieprawidłowości BHP nadzór BHP outsourcing BHP wdrażanie systemów zarządzania informacje ppoż i BHP tworzenie i aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego (IBP) plany i instrukcje przeciwpożarowe przeglądy, konserwację i legalizację gaśnic oraz hydrantów sprzedaż gaśnic oceny i instrukcje zgodności maszyn naliczenia opłat i sprawozdania do Urzędów Marszałkowskich pomoc w realizacji nakazów PIP, PIS i PSP organizację stanowisk pracy pomoc przy tworzeniu opłat środowiskowych pomoc przy sporządzeniach operatów wodnoprawnych pomoc przy uzyskaniu pozwoleń środowiskowych.

  Zaufało nam

  Certyfikowane szkolenia BHP, czy też kurs pierwszej pomocy, Ochrony Środowiska lub ppoż, wykonujemy nawet dla największych przedsiębiorstw. Obsługujemy w dziedzinie szkoleń bhp firmy takie jak ThyssenKrupp Energo stal, Carry Polska, Sphinx, Polzug S.A., czy też Alpine Energie. Szkolimy W Sosnowcu Wodociągi S.A, Wyższą Szkołę Medyczną, MPGO oraz firmy śląskie Węglokoks S.A, Vivasto S.A, Prokuraturę Śląską, Urzędy Miasta Mysłowic i Jaworzna i setki małych działalności produkcyjnych i usługowych..

  Zaufało nam już [TYLU] klientów! Instytucjom i Firmom, które zdecydowały się nam zaufać, zapewniamy przystępne ceny, uzależnione od rodzaju usługi BHP. Zapewniamy także kompleksową obsługę outsourcingową BHP oraz przeciwpożarową, w firmach i instytucjach państwowych i prywatnych. ​ Firma Inka świadczy usługi nie tylko w Katowicach, Zabrzu, Gliwicach, czy w Sosnowcu, lecz na całym Śląsku i terenie kraju.  Obsługujemy budowy współpracując z Rembor General.

  Zaufanie to podstawa

  Obsługujemy w dziedzinie szkoleń bhp firmy takie jak ThyssenKrupp Energostal, Carry Polska, Sphinx, Polzug S.A., czy też Alpine Energie. Szkolimy W Sosnowcu Wodociągi S.A, Wyższą Szkołę Medyczną, MPGO oraz firmy śląskie Węglokoks S.A, Vivasto S.A, Prokuraturę Śląską, Urzędy Miasta Mysłowic i Jaworzna i setki małych działalności produkcyjnych i usługowych.

  Referencje

  Zajmujemy się takimi aspektami BHP, jak

  szkolenia BHP (wstępne i okresowe), pełna obsługa postępowań powypadkowych, ocena ryzyka zawodowego, doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, przeglądy i audyty związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, instrukcje i plany ewakuacji dla firm, profesjonalny dobór środków ochrony osobistej dla pracowników, ewidencja badań lekarskich, reprezentowanie klientów przed PIP.

  przygotowujemy opracowania środowiskowe oraz dokumentacje konieczne, by ocenić oddziaływanie przedsięwzięć na środowisko w celu ochrony przyrody, sporządzamy dokumentację środowiskową w celu uzyskania decyzji administracyjnych odnoszących się do ochrony i korzystania ze środowiska, naliczamy opłaty środowiskowe, wykonujemy sprawozdania do Urzędów Marszałkowskich, sporządzamy programy ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami, przeprowadzamy przeglądy i audyty ekologiczne, mierzymy hałas i zapylenie środowiskowe na stanowiskach pracy, ich wpływ na zatrudnionych

  logo

  Szkolenia BHP

  Staramy się jak najskuteczniej przekazywać wiedzę dotyczącą właściwej obsługi sprzętu ppoż i medycznego, a także interpretacji zasad BHP i rozporządzeń odpowiednich organów.

  INKA BHP & PPOŻ to specjalista w dziedzinie szkolenia BHP. Wspieramy klientów w poprawie bezpieczeństwa pracowników już ponad 10 lat.

  Szkolenia

  Fachowość

  Innowacyjność

  Bezpieczeństwo

  Przyszłość

  Punktualność

  Terminowość

  Szkolenia Online

  Partnerstwo

  Agnieszka Szaniawska-Szołtysek

  INKA BHP CONSULTING GROUP
  ul. Leśna 8 | 44-177 | Chudów

  Tel: 515 760 315 | 500 408 404

  NIP: 644-32-95-285

  E-mail: inkabhp@gmail.com

  Godziny otwarcia
  pon.-sob.: 08:00 - 18:00

  Każdy pracownik ma prawo do urlopu!

  Każdy pracownik ma prawo do urlopu!

  Drogi Pracowniku! Pamiętaj, że zgodnie z przepisami kodeksu pracy - masz prawo do określonych dni urlopu wypoczynkowego, w tym również do urlopu na żądanie.

  Zobacz więcej
  Wypadek w pracy

  Wypadek w pracy

  Gdy wykonujemy pracę istnieje ryzyko wystąpienia wypadku lub choroby zawodowej. Dotyczy to każdego zakładu pracy, niezależnie od zajmowanego stanowiska - niestety, każda wykonywana przez nas czynność może często mieć swoje negatywne konsekwencje,

  Zobacz więcej
  Jak działa e-learning?

  Jak działa e-learning?

  Inka BHP oferuje szkolenia z zakresu e-learningu. Jak działa taka usługa? Jak skorzystać z naszej oferty nauki zdalnej? Oto kilka podstawowych informacji, które powinieneś wiedzieć o naszych szkoleniach: Czym jest e-learning na INKA BHP ?

  Zobacz więcej