Referencje

BHP INKA jest dostawcą usług BHP funkcjonującym na rynku już od ponad dziesięciu lat. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy obszary swojej działalności, korzystając aktualnie z nowoczesnych rozwiązań takich jak prezentacje oraz urządzenia audiowizualne.

Obecnie jesteśmy dostawcą usług BHP nie tylko na Śląsku. Znaleźć można nas również m.in w Gliwicach, Katowicach, Sosnowcu, Będzinie, Bytomiu, Dąbrowie Górniczej oraz Tychach i w sąsiedniej Małopolsce. Klienci wybierają nas właśnie z powodu starannie wykonanych usług i wysokiego poziomu obsługi.

contant

Spółdzielnia mieszkaniowa ,,Lokum’’

Firma BHP INKA wspiera przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zawsze staramy się dostosować do specyfiki i profilu działania firm, które aktualnie obsługujemy. Dzięki nam możesz mieć pewność, że nasza kadra doskonale przygotuje twoich pracowników do działania w zakresie BHP.

Oferujemy szkolenia w zakresie szkoleń wstępnych i okresowych.

Wyróżniono nas min: za korzystanie ze środków audiowizualnych, które podnoszą jakość naszych szkoleń. Dla spółdzielni mieszkaniowej ,,Lokum’’ w roku 2014 w ramach szkoleń wstępnych BHP INKA przeprowadziła szkolenia w ramach szkoleń wstępnych 17 pracowników, zaś w zakresie szkoleń okresowych 45.

Robimy wszystko by nasze zlecenia były realizowane w terminie.

contant

FIRMA PRZYJAZNA INTERNAUTOM.

BHP INKA dużą wagę przykłada również do dbania o swój wizerunek w sieci. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasze treści i oferta były jak najbardziej atrakcyjne dla internautów. W ramach tego oferujemy choćby szkolenia BHP na naszej platformie e-learningowej, a naszej stronie można znaleźć informacje i regularnie aktualizowany blog, zawierający wszystkie niezbędne informacje pozwalające poznać zasady BHP i działalność naszej firmy.

Firma BHP Inka uzyskała certyfikat ,,Firmy Przyjaznej Internautom’’. Wyróżnienie zostało przyznane za wysoki standard komunikacji z klientami w internecie oraz dopasowanie wizerunku do wymagań internautów. Wyróżniono nas za: Kompletność i rzeczowość oferty, unikalne treści w prezentacji firmy, pozytywne opinie klientów, referencje od partnerów i wyróżnianie swojego wizerunku.

contant

MEGREZ SP Z.O.O.

Nasza firma może pochwalić się przede wszystkim wysoką efektywnością. W stosunkowo krótkim czasie jesteśmy w stanie przeszkolić setki pracowników uzyskując przy tym satysfakcjonujące efekty. Staramy się aby nasze usługi były jak najbardziej efektywne.

Dla spółki MEGREZ SP. z.o.o. w okresie 31.07.2012-27.08.2013 udało nam się przeszkolić łącznie 1084 pracowników służb medycznych, administracyjno-biurowych, stanowisk robotniczych, pracodawców i innych osób kierujących w ramach szkoleń okresowych BHP oraz z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Wszystkie czynności zostały wykonane terminowo i z zachowaniem należytej staranności.

Agnieszka Szaniawska-Szołtysek

INKA BHP CONSULTING GROUP
ul. Leśna 8 | 44-177 | Chudów

Tel: 515 760 315 | 500 408 404

NIP: 644-32-95-285

E-mail: inkabhp@gmail.com

Godziny otwarcia
pon.-sob.: 08:00 - 18:00

Każdy pracownik ma prawo do urlopu!

Każdy pracownik ma prawo do urlopu!

Drogi Pracowniku! Pamiętaj, że zgodnie z przepisami kodeksu pracy - masz prawo do określonych dni urlopu wypoczynkowego, w tym również do urlopu na żądanie.

Zobacz więcej
Wypadek w pracy

Wypadek w pracy

Gdy wykonujemy pracę istnieje ryzyko wystąpienia wypadku lub choroby zawodowej. Dotyczy to każdego zakładu pracy, niezależnie od zajmowanego stanowiska - niestety, każda wykonywana przez nas czynność może często mieć swoje negatywne konsekwencje,

Zobacz więcej
Jak działa e-learning?

Jak działa e-learning?

Inka BHP oferuje szkolenia z zakresu e-learningu. Jak działa taka usługa? Jak skorzystać z naszej oferty nauki zdalnej? Oto kilka podstawowych informacji, które powinieneś wiedzieć o naszych szkoleniach: Czym jest e-learning na INKA BHP ?

Zobacz więcej