Referencje

BHP INKA jest dostawcą usług BHP funkcjonującym na rynku już od ponad dziesięciu lat. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy obszary swojej działalności, korzystając aktualnie z nowoczesnych rozwiązań takich jak prezentacje oraz urządzenia audiowizualne.

Obecnie jesteśmy dostawcą usług BHP nie tylko na Śląsku. Znaleźć można nas również m.in w Gliwicach, Katowicach, Sosnowcu, Będzinie, Bytomiu, Dąbrowie Górniczej oraz Tychach i w sąsiedniej Małopolsce. Klienci wybierają nas właśnie z powodu starannie wykonanych usług i wysokiego poziomu obsługi.

contant

Spółdzielnia mieszkaniowa ,,Lokum’’

Firma BHP INKA wspiera przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zawsze staramy się dostosować do specyfiki i profilu działania firm, które aktualnie obsługujemy. Dzięki nam możesz mieć pewność, że nasza kadra doskonale przygotuje twoich pracowników do działania w zakresie BHP.

Oferujemy szkolenia w zakresie szkoleń wstępnych i okresowych.

Wyróżniono nas min: za korzystanie ze środków audiowizualnych, które podnoszą jakość naszych szkoleń. Dla spółdzielni mieszkaniowej ,,Lokum’’ w roku 2014 w ramach szkoleń wstępnych BHP INKA przeprowadziła szkolenia w ramach szkoleń wstępnych 17 pracowników, zaś w zakresie szkoleń okresowych 45.

Robimy wszystko by nasze zlecenia były realizowane w terminie.

contant

FIRMA PRZYJAZNA INTERNAUTOM.

BHP INKA dużą wagę przykłada również do dbania o swój wizerunek w sieci. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasze treści i oferta były jak najbardziej atrakcyjne dla internautów. W ramach tego oferujemy choćby szkolenia BHP na naszej platformie e-learningowej, a naszej stronie można znaleźć informacje i regularnie aktualizowany blog, zawierający wszystkie niezbędne informacje pozwalające poznać zasady BHP i działalność naszej firmy.

Firma BHP Inka uzyskała certyfikat ,,Firmy Przyjaznej Internautom’’. Wyróżnienie zostało przyznane za wysoki standard komunikacji z klientami w internecie oraz dopasowanie wizerunku do wymagań internautów. Wyróżniono nas za: Kompletność i rzeczowość oferty, unikalne treści w prezentacji firmy, pozytywne opinie klientów, referencje od partnerów i wyróżnianie swojego wizerunku.

contant

MEGREZ SP Z.O.O.

Nasza firma może pochwalić się przede wszystkim wysoką efektywnością. W stosunkowo krótkim czasie jesteśmy w stanie przeszkolić setki pracowników uzyskując przy tym satysfakcjonujące efekty. Staramy się aby nasze usługi były jak najbardziej efektywne.

Dla spółki MEGREZ SP. z.o.o. w okresie 31.07.2012-27.08.2013 udało nam się przeszkolić łącznie 1084 pracowników służb medycznych, administracyjno-biurowych, stanowisk robotniczych, pracodawców i innych osób kierujących w ramach szkoleń okresowych BHP oraz z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Wszystkie czynności zostały wykonane terminowo i z zachowaniem należytej staranności.

AGNIESZKA SZANIAWSKA-SZOŁTYSEK

INKA BHP CONSULTING GROUP
ul. Leśna 8 | 44-177 | Chudów

Tel: 500 408 404 | 515 760 315

NIP: 644-32-95-285

E-mail: biuro@bhp-inka.pl

Godziny otwarcia
pon.-sob.: 08:00 - 18:00

Obowiązkowe szkolenia BHP dla pracowników

Obowiązkowe szkolenia BHP
pracowników

Do podstawowych zadań ciążących na pracodawcy należy m.in. ochrona życia i zdrowia pracowników. Jest ono realizowane poprzez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Pracodawca ma obowiązek przeszkolić każdego nowego pracownika zanim dopuści go do pracy.

Zobacz więcej
Czy BHP rzeczywiście jest takie ważne?

Czy BHP rzeczywiście
jest takie ważne?

Czy zbiór zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, znany w skrócie jako BHP jest na tyle istotny, że odchylenia w jego przestrzeganiu mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia? I czy odpowiedź jest rzeczywiście taka prosta?

Zobacz więcej
Apteczka na terenie zakładu pracy

Apteczka na terenie
zakładu pracy

Każdy zakład pracy powinien być wyposażony w apteczki zawierające środki niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy. Pracodawca powinien także zapewnić sprawnie funkcjonujący system pierwszej pomocy w razie wypadku.

Zobacz więcej