alt

Szkolenia z pierwszej pomocy dla Twojej Firmy i pracowników

Często ludzie tłumaczą personelowi medycznemu, że nie podjęli się żadnych działań, ponieważ bali się, że zrobią poszkodowanemu większą krzywdę. Największą krzywdę, jaką można w takiej sytuacji wyrządzić poszkodowanemu, to właśnie stanąć i czekać. Jeżeli świadkowie na miejscu zdarzenia w porę nie zareagują i nie rozpoczną odpowiednich procedur udzielania pierwszej pomocy, szanse na przeżycie osoby poszkodowanej z każdą minutą będą drastycznie maleć. Niestety w takich sytuacjach zespół ratownictwa medycznego dociera do chorych zbyt późno.

Takie szkolenia przechodził już chyba każdy w swoim. Prawo stanowi jasno – na pracodawcy spoczywa obowiązek przeprowadzenia szkolenia oraz zapewnienia środków do udzielania pierwszej pomocy. Wiedza z tego zakresu jest szeroka i bywa czasem często skomplikowana.

BHP Inka również i w tej dziedzinie przygotuje Cię, abyś w razie zagrożenia życia innych osób wiedział co dalej robić. Pierwsza pomoc może być przydatna wszędzie, ale my jako świadkowie jakiegoś zdarzenia nie mając umiejętności możemy być bezużyteczni. Są to tzw. ,,złote minuty" dla nas jak również dla innych. Dlatego nasz zespół BHP Inki jest w stanie wszystkiego Cię nauczyć na naszych szkoleniach. .

  • Profesjonalizm
  • Wiedza
  • Bezpieczeństwo
  • e-learning

Nasze Usługi

Szkolenia wstępne

Bez aktualnych badań BHP w pracy pracownik nie ma możliwości startu. Sprawdź nasze oferty, aby zacząć bezpiecznie pracować.

Szkolenia okresowe

Dla tych, którzy pracują lecz ważność badań się kończy firma BHP Inka nie zapomina. Wejdź i poszerz swoja wiedzę z zasad dzieki profesjonalnemu zespołowi ze śląska.

Szkolenia dla twoich potrzeb

Nie zależnie od branży BHP Inka wyszkoli Cię dzięki profesjonalnemu zespołowi ekspertów z rejonów województwa śląskiego.

PPOŻ I e-lerning

Ten zakres informacji nie jest dla nas obcy. Dajemy Ci również wiedzę z zakresu PPOŻ i BHP również w internecie, aby było łatwiej i wygodniej dla Ciebie.

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Pracodawca zgodnie z wymogami art. 2091 Kodeksu pracy jest obowiązany wyznaczyć pracowników do udzielania pierwszej pomocy. Natomiast na podstawie zapisów § 44 ust. 3 Rozporządzenia w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy pracodawca powinien powierzyć obsługę punktów pierwszej pomocy oraz apteczek na każdej zmianie wyznaczonym pracownikom, przeszkolonym w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasi eksperci posiadają wymagane certyfikaty i uprawnienia przez Państwo. Możemy przygotować dla Ciebie możliwość prezentacji albo u nas, albo u Ciebie. Sama nauka jest przedstawiana w sposób jasny i przejżysty. Każdy będzie mógł poznać podstawowe zagadnienia czyli: jak reagować, jak przebiega schemat pierwszej pomocy oraz wiele innych, które poznasz na naszych kursach z naszymi ekspertami. Prowadzą oni zajęcia teoretyczne i praktyczne. Dzięki bogatemu doświadczeniu będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w przykładowych sytuacjach życiowych dla których niektóre mogą być zaskakujące bądź też przerażające co tylko sprawi, że kursant po takim szkoleniu z naszą kadrą będzie uodporniony na takie wypadki a jednocześnie uratuje komuś życie. .

Jakie metody nauki są najlepsze?

Warto zwrócić uwagę na fakt, że skuteczność edukacji w zakresie pierwszej pomocy zależy w dużej mierze od nauczyciela, jego umiejętności przedmiotowych, metodycznych i postaw. Zakłada się, że edukacja ta będzie prowadzona przez eksperta posiadającego zaświadczenie uprawniające do prowadzenia zajęć lub posiadających zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy. Wykłady merytoryczne, pokazy symulacyjne i wiele innych metod przekazania tych umiejetności oferuje BHP Inka. Każdy człowiek jest inny, ale nie przeszkadza nam to aby nauczyc każdego. Wybór należy do Ciebie. Wiemy tez że nauka pierwszej pomocy nie jest łatwa co sprawia że nasi eksperci podchodzą do każdego uczestnika indywidualnie. Nie jest dla nas korzyścią abyś wyszedł z kursów nie zadowolony i nie nauczony, tylko perfekcyjnie przygotowany do pomocy innym ludziom, dlatego zacznij już teraz!.

Profesjonaliści

Nasza kadra składa się z wykfalikiwanych pracowników z zakresu BHP ze wszystkich dziedzin rynku pracy. Wieloletnie doświadczenie instruktorów z terenow województwa śląskiego sprawia, że doskanale znają zagrożenia jakie panują w regionie naszych przedsiębiorstw.

Szkolenia otwarte i zamkniete

Dwa rodzaje szkoleń specjalne dla Ciebie. Dostosujemy się w każdej sprawie, bo jesteśmy profesjonalistami. Wybór należy do Ciebie, jak wolisz, który termin jest bardziej odpowiedni, albo miejsce gdzie chcesz abyśmy przeprowadzili szkolenie, oddajemy w Twoje ręce.

Certyfikaty

Na zakończenie każdego szkolenia każdy uczestnik otrzyma oryginalny certyfikat ukończenia kursu. Daje on możliwość rozpoczęcia pracy i jest on ważny na tyle na ile pozwoli Ci to twoja branża. Zapisz się dziś, aby wykonać krok to przodu w twojej karierze zawodowej.

Zaufanie to podstawa

Zobacz sam naszych partnerów, którzy skorzystali z naszych ofert i którzy dziś mogą uratować każdego w tym również Ciebie

Wiele firm ale również osób fizycznych skorzystało z naszego szkolenia co sprawiło, że możemy się cieszyc jako obywatele że po naszych ulicach chodzą osoby, które prócz karetki pogotowia są w stanie nam pomóc a także uratować życie.

Referencje

Czemu pierwsza pomoc?

1. ponieważ 70 % przypadków zatrzymania akcji serca ma miejsce poza szpitalem

2.ponieważ 70 % tego typu wypadków ma miejsce w domu

3.ponieważ w 50 % przypadków są jacyś świadkowie, którzy mogą pomóc

4. ponieważ w 30% przypadków próbowano udzielić pierwszej pomocy

5. resuscytacja oddechowo-krążeniowa zwiększa możliwość przeżycia poszkodowanego

Każdy mieszkaniec, pracownik, obywatel czy nawet turysta za granicy ma obowiązek pomóc w momencie zagrożenia życia innej osoby. Możemy być tego świadkami w kązdym miejscu pracy, miasta czy w naszych domach. Człowiek który wie co robi nie boi się że zrobi coś źle ale ma większa pewnośc siebie co sprawia że czuje się komfortowo w swoim otoczeniu i społeczeństwie, dlatego czekamy również na Ciebie.

logo

Szkolenia pierwszej pomocy

Wybierz termin i rodzaj kursu aby zaczać pomagać innym !

Szkolenia

nowoczesne zaplecze

prostota

doświadczenie

certyfikaty

wiarygodność

oferta dla każdego

bogata kadra

wsparcie

Dlaczego my?

Każde szkolenie z zakresu pierwszej pomocy podnosi nasze umiejętności oraz dodaje nam pewności siebie. Takie szkolenia mają ogromną moc, ponieważ dzięki nim poznajemy nowych super bohaterów, którzy ratują czyjeś życie. Dlaczego zatem warto się szkolić? By móc mieć moc ratowania życia.

Efektywne szkolenie wymaga wielu przygotowań, dobrej jakości materiałów szkoleniowych i programu szkoleniowego uszytego na miarę kompetencji, potrzeb i obaw pracowników.

BHP Inka to firma z wieloletnim doświadczeniem, które sprawia, że nasze usługi są prowadzone w rzetelny i profesjonalny sposób. Dostosowywujemy się do każdego uczestnika, tak aby czuł się swobodnie. Jesteśmy również przygotowanii na różne możliwości przekazywania wiedzy, dzięki naszemu zespołowi ekspertów ze śląska.

Dumni z uczestników

W dzisiejszych czasach, zarówno temat pierwszej pomocy jak i szkoleń, staje się coraz bardziej popularny. Coraz więcej mówi się o ratowaniu poszkodowanych przez osoby postronne i o tym, że właśnie dzięki takim osobom udało się uratować ludzkie życie. Im większę są nasze umiejętności z zakresu podstawowych zabiegów ratunkowych, tym więcej pewności w działaniach zyskujemy na miejscu zdarzenia. Mając jakiekolwiek przeszkolenie chętniej podchodzimy, by pomóc osobie poszkodowanej.

Wiele firm ale również osób fizycznych skorzystało z naszego szkolenia co sprawiło, że możemy się cieszyc jako obywatele że po naszych ulicach chodzą osoby, które prócz karetki pogotowia są w stanie nam pomóc a także uratować życie.

Bez tej świadomości że uczestnik wie jak się zachować w momencie zagrożenia nie kończymy kursu. Spokojnie i z wielką otwartością podchodzimy do każdego uczestnika szkolenia. Mamy tą świadomość, że dzięki nam mogą ratować innych ludzi, co pobudza nas do jak najlepszej i wytrwalszej pracy z kursantami.

Agnieszka Szaniawska-Szołtysek

INKA BHP CONSULTING GROUP
ul. Leśna 8 | 44-177 | Chudów

Tel: 515 760 315 | 500 408 404

NIP: 644-32-95-285

E-mail: inkabhp@gmail.com

Godziny otwarcia
pon.-sob.: 08:00 - 18:00

Każdy pracownik ma prawo do urlopu!

Każdy pracownik ma prawo do urlopu!

Drogi Pracowniku! Pamiętaj, że zgodnie z przepisami kodeksu pracy - masz prawo do określonych dni urlopu wypoczynkowego, w tym również do urlopu na żądanie.

Zobacz więcej
Wypadek w pracy

Wypadek w pracy

Gdy wykonujemy pracę istnieje ryzyko wystąpienia wypadku lub choroby zawodowej. Dotyczy to każdego zakładu pracy, niezależnie od zajmowanego stanowiska - niestety, każda wykonywana przez nas czynność może często mieć swoje negatywne konsekwencje,

Zobacz więcej
Jak działa e-learning?

Jak działa e-learning?

Inka BHP oferuje szkolenia z zakresu e-learningu. Jak działa taka usługa? Jak skorzystać z naszej oferty nauki zdalnej? Oto kilka podstawowych informacji, które powinieneś wiedzieć o naszych szkoleniach: Czym jest e-learning na INKA BHP ?

Zobacz więcej